Klasa 1 z wizytą w Bibliotece Miejskiej. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” odbyło się spotkanie z policjantem. Później była lekcja biblioteczna oraz wspólne zabawy i budowanie z klocków. czytaj dalej