SŁODKIE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO KLASY DRUGIEJ!
Dzisiejszy dzień spędziliśmy wyjątkowo, świętując zbliżające się wakacje i nagradzając naszą klasową ekipę za całoroczną, pilną pracę! Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od wizyty w Kino-Teatr TOMI w Pabianicach na najnowszym filmie „Toy Story 5” . Wspólny seans dostarczył nam mnóstwa śmiechu, wzruszeń oraz powodów do ważnych rozmów, gdyż najnowsza odsłona serii…

