Klasa 1 z wizytą w Bibliotece Miejskiej.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” odbyło się spotkanie z policjantem.

Później była lekcja biblioteczna oraz wspólne zabawy i budowanie z klocków.

Możliwość komentowania została wyłączona.