SŁODKIE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO KLASY DRUGIEJ!

Dzisiejszy dzień spędziliśmy wyjątkowo, świętując zbliżające się wakacje i nagradzając naszą klasową ekipę za całoroczną, pilną pracę! 🎒💪

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od wizyty w Kino-Teatr TOMI w Pabianicach na najnowszym filmie

„Toy Story 5” 🤖🤠. Wspólny seans dostarczył nam mnóstwa śmiechu, wzruszeń oraz powodów do ważnych rozmów, gdyż najnowsza odsłona serii w genialny sposób porusza temat uzależnienia od technologii i ekranów dotykowych, z którymi dzieci mierzą się na co dzień.

Po kinowych emocjach przyszedł czas na drugą część planu – czyli „Słodkie zakończenie roku szkolnego”! 🍨❤️

Z uśmiechami na twarzach oficjalnie rozpoczynamy odliczanie do wakacji!

Możliwość komentowania została wyłączona.