Zanim rozpoczął się wakacyjny luz
, uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny podczas Mszy Świętej. Wyraźnie wzruszeni ósmoklasiści odebrali świadectwa ukończenia szkoły, trzecioklasiści natomiast zakończyli edukację wczesnoszkolną i otrzymali dyplomy. We wrześniu na nich wszystkich czeka nowy, ekscytujący etap edukacji!

W kościele rozdano świadectwa z wyróżnieniem również pozostałym uczniom naszej szkoły.
Z wszystkich jesteśmy bardzo dumni!
Teraz nadszedł czas odpoczynku…
Do zobaczenia we wrześniu!

