„Dni z wychowawcą”

21 czerwca, w ramach dni z wychowawcą, klasa 7 spotkała się na Lewitynie, gdzie najpierw rozegrała mecz w piłkę siatkową a następnie udała się za teren Lewitynu zbierać śmieci. Przez godzinę uczniowie zebrali dwa worki. Za rok akcję powtórzymy!

Możliwość komentowania została wyłączona.