Dzisiejszy dzień spędziliśmy wyjątkowo, świętując zbliżające się wakacje i nagradzając naszą klasową ekipę za całoroczną, pilną pracę! ![]()
![]()
Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od wizyty w Kino-Teatr TOMI w Pabianicach na najnowszym filmie
„Toy Story 5” ![]()
. Wspólny seans dostarczył nam mnóstwa śmiechu, wzruszeń oraz powodów do ważnych rozmów, gdyż najnowsza odsłona serii w genialny sposób porusza temat uzależnienia od technologii i ekranów dotykowych, z którymi dzieci mierzą się na co dzień.
Po kinowych emocjach przyszedł czas na drugą część planu – czyli „Słodkie zakończenie roku szkolnego”! ![]()
![]()
Z uśmiechami na twarzach oficjalnie rozpoczynamy odliczanie do wakacji!





