Zakończenie roku szkolnego 2025-1026

Zanim rozpoczął się wakacyjny luz☀️, uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny podczas Mszy Świętej. Wyraźnie wzruszeni ósmoklasiści odebrali świadectwa ukończenia szkoły, trzecioklasiści natomiast zakończyli edukację wczesnoszkolną i otrzymali dyplomy. We wrześniu na nich wszystkich czeka nowy, ekscytujący etap edukacji!

W kościele rozdano świadectwa z wyróżnieniem również pozostałym uczniom naszej szkoły.

Z wszystkich jesteśmy bardzo dumni!👏 Teraz nadszedł czas odpoczynku…

Do zobaczenia we wrześniu!

Możliwość komentowania została wyłączona.